آشنایی با پوپک
شبکه های اجتماعی
ad festival - poopak
9209
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-9209,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

زمان تغییر فرا رسیده…

 

با تکیه بر دانش و تجربه سالها فعالیت فردی و حقیقی در حوزه های مختلف صنعت تبلیغات و بازاریابی، دکتر محمد‌ خرّم هم اکنون با گردآوری نیروی جوان، خلاق و تحصیل کرده، شرکت نقش و نگار پوپک را با ایدئولوژی تغییر و خلق فرصت های جدید در عرصه تبلیغات و بازاریابی بنا نهاده است. مدیری جوان و کارآفرین با ایده های فراوان که با تلفیق هنر گرافیک و مارکتینگ می‌خواهد پدیده جدیدی رابه بازار تبلیغات و بازاریابی ارائه نماید.با او دقایقی همراه شدیم تا با دیدگاه او بیشتر آشنا شویم. صحبتهای او را در زیر می خوانید؛

نقش و نگار پوپك در چه زمينه‌هايي فعالیت میکند؟

با توجه به ماهيت تبليغاتي شركت و پيشينه فعاليت آن در زمينه‌هاي مختلف تبليغاتي، حوزه‌هاي متعددي براي فعاليت‌ها در نظر گرفته‌شده ‌است که الویت آن خلق کمپین های حرفه ای و ۳۶۰ درجه در کلیه ابعاد تبلیغات و بازاریابی میباشد، همچنين ديجيتال ماركتينگ از جمله حوزه‌هاي فعاليت حال حاضر شركت است.

با توجه به فضاي توسعه‌يافته ديجيتال ماركتينگ به نظر شما تبليغات در حوزه‌هاي ديگر مي‌تواند اثر بخشي باشد؟

بي شك در دنياي امروز مخاطبان زيادي به سمت فضاهاي ديجيتالي جذب شده‌اند و بر همين اساس نيز تبليغات در اين حوزه‌ها مي‌تواند اثربخش باشد. اما نمي‌توان ديگر حوزه‌هاي تبليغاتي را نيز ناديده گرفت. تمام حوزه‌هاي تبليغاتي در يك كمپين بر اساس نياز محصول و مشتری مشخص مي‌گردد.

به عنوان يك كارشناس در حوزه تبليغات آيا ديجيتال ماركتينگ مي‌تواند جايگزين تبليغات سنتي شود؟

توسعه فناوري بي‌شك مخاطبان زيادي را به سوي خود جذب كرده و بي شك در آينده بسياري از فضاهاي تبليغاتي سنتي منسوخ مي شوند و فضاهاي جديدی از جمله ديجيتال جايگزين آنها خواهند شد. اما نبايد فراموش كنيم كه همواره رسانه‌هاي مختلف، مخاطبان وفادار خود را خواهند داشت. رسانه‌هایي همچون راديو، تلویزیون و فضاهای محیطی كه بيش از يك صده از ظهور آن مي‌گذرد هنوز جزو رسانه‌هاي محبوب مخاطبان بر شمرده مي شود و كاربرد دارد.

شركت نقش و نگار پوپك چه ميزان از تمركز خود را روي تبليغات ديجيتال در نظر گرفته‌است؟

با توجه به حركت جامعه به سمت فضاهاي ديجيتالي ما نيز همسو با نياز مشتريان و مخاطبان بخشي از تمركز خود را در حوزه ديجيتال ماركتينگ قرار داده‌ايم. هرچند از فضاهاي تبليغاتي ديگر نيز غافل نشده‌ايم. در بخش ديجيتال ماركتينگ‌ها، جوانان متخصص و خلاقی با ما همكاري مي‌كنند. فعاليت ما دراين حوزه معطوف به يك حوزه نيست و در تمامي زمينه‌هاي ديجيتال ماركتینگ فعال هستم. از جمله شبكه‌هاي اجتماعي و همچنين پايگاه‌هاي‌ خبری و اطلاع رساني.

تفاوتي كه بين تبليغات در فضاهاي سنتي از جمله تلویزیون و ديجيتال وجود دارد را در چه مي‌دانيد؟

وقتي به سير تغييرات تبليغات به صورت اجمالي نگاه مي‌كنيم، در همه اعصار تبليغات ابزاري براي توسعه فروش براي محصولات مختلف بوده ‌است. اما در طول حركت رو به رشد فناوري اين ابزار فاصله تولید كننده و مصرف كننده را به حداقل رسانده ‌است.

در تبليغات سنتي تمامی پیام ها یکسویه با مخاطب برقرار می‌گردد و مشتري پس از مواجه با تبليغات مدت زماني را براي رسيدن به ویژگی‌های محصول مورد نظر مي‌بايست صرف می‌كرد. اما ديجيتال ماركتينگ امروزه تبليغات را به گونه‌اي پيش مي‌برد كه مشتري در هنگام مشاهده مزاياي محصول مي‌تواند در كمترين زمان ممكن به نياز خود دسترسي داشته ‌باشد. شايد اين تنها تفاوت نباشد اما يكي از بارزترین تفاوت تبليغات در حوزه ديجيتال و تبلیغات سنتي است.

استراتژي شركت نقش و نگار پوپك چيست؟

نقش و نگار پوپک تلاش می کند با تکیه بر دانش و تجربه به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. پوپک با بهره گیری از تیم‌های حرفه‌ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسـب و کارها از طریق روندهای جدید و فناوری‌های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. ما با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازیم.

در شرکت نقش و نگار پوپک چه هدفي را براي خودتان در نظر گرفته‌ايد؟

هدف ما در مجموع مشاوره صحیح و مبتنی بر دانش و تجربه، ارائه راهکارهای خلاقانه برای بهبود در فرآیند فروش، تهیه و تدوین استراتژی برای حضور و رقابت در بازارهای سنتی و مدرن، خلق و توسعه بازار در حوزه های صنعت و خدمات در سطح داخلی و بین الملل است. هدف ما اين است كه بتوانيم در دنياي مدرن با آگاهي بيشتر براي مشتريان خود فضاي رقابتي سالمي را ايجاد كنيم.

اگر بخواهيد شركت نقش و نگار پوپك را توصيف كنيد درباره آن چه مي‌گوييد؟

اينطور بايد بگويم كه شرکت نقش و نگار پوپک با تکیه بر نیروهای جوان، خلاق، تحصیلکرده، آموزش دیده و با تجربه که متشکل از یک گروه ۲۷ نفره است در حوزه های مشاوره خلاق، تدوین برنامه استراتژی، طراحی کمپین، تحقیقات بازار، طراحی گرافیک، تولید محتوا و برنامه، بازاریابی دیجیتال، رسانه محیطی، رسانه تلویزیون فعالیت دارد.

یکی از ویژگی های این مجموعه طراحی خلاقانه‌ترین کمپین ها با کمک تیم خلاقیت خوش فکر در راستای پدید‌آوردن حداکثر اثربخشی در نظر مخاطبان  است.

همچنین این مجموعه قابلیت برنامه‌ریزی برای اجرا و پخش کلیه خدمات تبلیغاتی به بهترین شکل ممکن در تمامی رسانه‌های تبلیغاتی موجود در سرتاسر کشور را با تکیه بر تیم کاملاً حرفه‌‌ای در زمینه بازاریابی و تبلیغات دارد.

ضمناً ما در کمترین زمان ممکن توانسته ایم که مدیریت شرکت گلوبال تاپ گروپ امارات متحدالعربی را در ایران بدست بیاوریم و عضو انجمن بین‌المللی تبلیغات IAA و عضو انجمن صنفی شرکتهای تبلیغاتی ایران شویم که امیدواریم این امر به ما کمک نماید.

در پايان چه صحبتي با مخاطبان داريد؟

زمان براي تغيير فرا رسيده و اگر با اين تغييرات همراه شويم، آینده از آن ماست…

دسته

رسانه محیطی